200MXC1500MEFC30X50
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200MXC1500MEFC30X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 1.200MXC1500MEFC30X50.pdf2.200MXC1500MEFC30X50.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200MXC1500MEFC30X50
Številka dela 200MXC1500MEFC30X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 20238 pcs Podatkovni list 1.200MXC1500MEFC30X50.pdf2.200MXC1500MEFC30X50.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.08A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.62A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1500µF