200MXC220MEFCSN20X25
RubyconRubycon
200MXC220MEFCSN20X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200MXC220MEFCSN20X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 1.200MXC220MEFCSN20X25.pdf2.200MXC220MEFCSN20X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200MXC220MEFCSN20X25
Številka dela 200MXC220MEFCSN20X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56023 pcs Podatkovni list 1.200MXC220MEFCSN20X25.pdf2.200MXC220MEFCSN20X25.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF