200MXG820MEFCSN30X25
RubyconRubycon
200MXG820MEFCSN30X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200MXG820MEFCSN30X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 1.200MXG820MEFCSN30X25.pdf2.200MXG820MEFCSN30X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200MXG820MEFCSN30X25
Številka dela 200MXG820MEFCSN30X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32212 pcs Podatkovni list 1.200MXG820MEFCSN30X25.pdf2.200MXG820MEFCSN30X25.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.04A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.06A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-3822
200MXG820MEFCSN30X25-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose