200SXW150MEFC18X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200SXW150MEFC18X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka PENCIL CAP
Podatkovni listi: 1.200SXW150MEFC18X20.pdf2.200SXW150MEFC18X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200SXW150MEFC18X20
Številka dela 200SXW150MEFC18X20 Proizvajalec Rubycon
Opis PENCIL CAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79859 pcs Podatkovni list 1.200SXW150MEFC18X20.pdf2.200SXW150MEFC18X20.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija SXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 590mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF