200USG1000MEFC25X35
pregled izdelka
Številka dela: 200USG1000MEFC25X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 1.200USG1000MEFC25X35.pdf2.200USG1000MEFC25X35.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 200USG1000MEFC25X35
Številka dela 200USG1000MEFC25X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 19085 pcs Podatkovni list 1.200USG1000MEFC25X35.pdf2.200USG1000MEFC25X35.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija USG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.25A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.875A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1000µF