220MXG390MEFC25X25
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 220MXG390MEFC25X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 220V SNAP
Podatkovni listi: 1.220MXG390MEFC25X25.pdf2.220MXG390MEFC25X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 220MXG390MEFC25X25
Številka dela 220MXG390MEFC25X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 220V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24750 pcs Podatkovni list 1.220MXG390MEFC25X25.pdf2.220MXG390MEFC25X25.pdf
Napetost - ocenjena 220V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.46A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.19A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 390µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF