250BXC10MEFC10X16
RubyconRubycon
250BXC10MEFC10X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250BXC10MEFC10X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.250BXC10MEFC10X16.pdf2.250BXC10MEFC10X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250BXC10MEFC10X16
Številka dela 250BXC10MEFC10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 393973 pcs Podatkovni list 1.250BXC10MEFC10X16.pdf2.250BXC10MEFC10X16.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija BXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 96mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 320mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3680
1189-3680-2-ND
250BXC10MEFC10X16-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose