250LLE1.8MEFC6.3X11
RubyconRubycon
250LLE1.8MEFC6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250LLE1.8MEFC6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1.8UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.250LLE1.8MEFC6.3X11.pdf2.250LLE1.8MEFC6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250LLE1.8MEFC6.3X11
Številka dela 250LLE1.8MEFC6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1.8UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 704905 pcs Podatkovni list 1.250LLE1.8MEFC6.3X11.pdf2.250LLE1.8MEFC6.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija LLE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 33mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-2218 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1.8µF