250MXG1000MEFCSN35X35
RubyconRubycon
250MXG1000MEFCSN35X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250MXG1000MEFCSN35X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: 1.250MXG1000MEFCSN35X35.pdf2.250MXG1000MEFCSN35X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250MXG1000MEFCSN35X35
Številka dela 250MXG1000MEFCSN35X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20466 pcs Podatkovni list 1.250MXG1000MEFCSN35X35.pdf2.250MXG1000MEFCSN35X35.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.3A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-3825
250MXG1000MEFCSN35X35-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose