250TXW82MEFR10X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250TXW82MEFR10X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM
Podatkovni listi: 1.250TXW82MEFR10X40.pdf2.250TXW82MEFR10X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250TXW82MEFR10X40
Številka dela 250TXW82MEFR10X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95039 pcs Podatkovni list 1.250TXW82MEFR10X40.pdf2.250TXW82MEFR10X40.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 854mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.673" (42.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 82µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 82µF