250USC1500MEFCSN35X40
RubyconRubycon
250USC1500MEFCSN35X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250USC1500MEFCSN35X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: 1.250USC1500MEFCSN35X40.pdf2.250USC1500MEFCSN35X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250USC1500MEFCSN35X40
Številka dela 250USC1500MEFCSN35X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14167 pcs Podatkovni list 1.250USC1500MEFCSN35X40.pdf2.250USC1500MEFCSN35X40.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.33A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.495A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1500µF