250USG1000MEFCSN25X45
RubyconRubycon
250USG1000MEFCSN25X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250USG1000MEFCSN25X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: 1.250USG1000MEFCSN25X45.pdf2.250USG1000MEFCSN25X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250USG1000MEFCSN25X45
Številka dela 250USG1000MEFCSN25X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18750 pcs Podatkovni list 1.250USG1000MEFCSN25X45.pdf2.250USG1000MEFCSN25X45.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija USG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.32A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.98A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-3832
250USG1000MEFCSN25X45-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose