25JZV100M6.3X8
RubyconRubycon
25JZV100M6.3X8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25JZV100M6.3X8
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: 1.25JZV100M6.3X8.pdf2.25JZV100M6.3X8.pdf3.25JZV100M6.3X8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25JZV100M6.3X8
Številka dela 25JZV100M6.3X8 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija JZV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 300mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2425-6
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 340 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF