25PK470MCA8X11.5
RubyconRubycon
25PK470MCA8X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25PK470MCA8X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25PK470MCA8X11.5.pdf2.25PK470MCA8X11.5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 25PK470MCA8X11.5
Številka dela 25PK470MCA8X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4552 pcs Podatkovni list 1.25PK470MCA8X11.5.pdf2.25PK470MCA8X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija PK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 660mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1220
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF