25PX4700MEFCGC16X25
RubyconRubycon
25PX4700MEFCGC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25PX4700MEFCGC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25PX4700MEFCGC16X25.pdf2.25PX4700MEFCGC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25PX4700MEFCGC16X25
Številka dela 25PX4700MEFCGC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70270 pcs Podatkovni list 1.25PX4700MEFCGC16X25.pdf2.25PX4700MEFCGC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.07A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4700µF