25PX6800MEFC16X31.5
RubyconRubycon
25PX6800MEFC16X31.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25PX6800MEFC16X31.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25PX6800MEFC16X31.5.pdf2.25PX6800MEFC16X31.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25PX6800MEFC16X31.5
Številka dela 25PX6800MEFC16X31.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84152 pcs Podatkovni list 1.25PX6800MEFC16X31.5.pdf2.25PX6800MEFC16X31.5.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija PX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1706
25PX6800MEFC16X315
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6800µF Aplikacije General Purpose