25ST335M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25ST335M4532
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 20% 25VDC 1812
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ST335M4532
Številka dela 25ST335M4532 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 3.3UF 20% 25VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31449 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 25ST3.3M4532X
25ST3.3M4532X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 3.3µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 3.3µF