25TGV1200M16X16.5
RubyconRubycon
25TGV1200M16X16.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25TGV1200M16X16.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: 1.25TGV1200M16X16.5.pdf2.25TGV1200M16X16.5.pdf3.25TGV1200M16X16.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25TGV1200M16X16.5
Številka dela 25TGV1200M16X16.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija TGV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 720mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.2A @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2679-2
25TGV1200M016X16.5
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 66 mOhm @ 100kHz natančen opis 1200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 66 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 1200µF Aplikacije Automotive