25YXG1000MEFC10X28
RubyconRubycon
25YXG1000MEFC10X28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25YXG1000MEFC10X28
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25YXG1000MEFC10X28.pdf2.25YXG1000MEFC10X28.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25YXG1000MEFC10X28
Številka dela 25YXG1000MEFC10X28 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198013 pcs Podatkovni list 1.25YXG1000MEFC10X28.pdf2.25YXG1000MEFC10X28.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.146A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.91A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 31 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose