25YXG2200MEFC12.5X35
RubyconRubycon
25YXG2200MEFC12.5X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25YXG2200MEFC12.5X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25YXG2200MEFC12.5X35.pdf2.25YXG2200MEFC12.5X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25YXG2200MEFC12.5X35
Številka dela 25YXG2200MEFC12.5X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124294 pcs Podatkovni list 1.25YXG2200MEFC12.5X35.pdf2.25YXG2200MEFC12.5X35.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.016A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.88A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-4065
25YXG2200MEFC12.5X35-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 20 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF