25YXG5600MEFCGC18X40
RubyconRubycon
25YXG5600MEFCGC18X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25YXG5600MEFCGC18X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25YXG5600MEFCGC18X40.pdf2.25YXG5600MEFCGC18X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25YXG5600MEFCGC18X40
Številka dela 25YXG5600MEFCGC18X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62203 pcs Podatkovni list 1.25YXG5600MEFCGC18X40.pdf2.25YXG5600MEFCGC18X40.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.996A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.28A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 12 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 5600µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 5600µF Aplikacije General Purpose