25YXH2200MEFC18X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25YXH2200MEFC18X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25YXH2200MEFC18X20.pdf2.25YXH2200MEFC18X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25YXH2200MEFC18X20
Številka dela 25YXH2200MEFC18X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110289 pcs Podatkovni list 1.25YXH2200MEFC18X20.pdf2.25YXH2200MEFC18X20.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija YXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.002A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.86A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-4168
25YXH2200MEFC18X20-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 26 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF