25YXH680MEFC10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25YXH680MEFC10X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25YXH680MEFC10X20.pdf2.25YXH680MEFC10X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25YXH680MEFC10X20
Številka dela 25YXH680MEFC10X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 251353 pcs Podatkovni list 1.25YXH680MEFC10X20.pdf2.25YXH680MEFC10X20.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.4A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 46 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose