25YXJ100MTA5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25YXJ100MTA5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25YXJ100MTA5X11.pdf2.25YXJ100MTA5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25YXJ100MTA5X11
Številka dela 25YXJ100MTA5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1176795 pcs Podatkovni list 1.25YXJ100MTA5X11.pdf2.25YXJ100MTA5X11.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija YXJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 250mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 400 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose