25ZL1800MEFC12.5X30
RubyconRubycon
25ZL1800MEFC12.5X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25ZL1800MEFC12.5X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25ZL1800MEFC12.5X30.pdf2.25ZL1800MEFC12.5X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ZL1800MEFC12.5X30
Številka dela 25ZL1800MEFC12.5X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98642 pcs Podatkovni list 1.25ZL1800MEFC12.5X30.pdf2.25ZL1800MEFC12.5X30.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.974A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.29A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 16 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1800µF Aplikacije General Purpose