25ZLH2200MEFC12.5X30
RubyconRubycon
25ZLH2200MEFC12.5X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25ZLH2200MEFC12.5X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25ZLH2200MEFC12.5X30.pdf2.25ZLH2200MEFC12.5X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ZLH2200MEFC12.5X30
Številka dela 25ZLH2200MEFC12.5X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163026 pcs Podatkovni list 1.25ZLH2200MEFC12.5X30.pdf2.25ZLH2200MEFC12.5X30.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.415A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.45A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1741
25ZLH2200MEFC12.5X30-ND
25ZLH2200MEFC125X30
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 13 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF