25ZLH390MEFCT78X16
RubyconRubycon
25ZLH390MEFCT78X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25ZLH390MEFCT78X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25ZLH390MEFCT78X16.pdf2.25ZLH390MEFCT78X16.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 25ZLH390MEFCT78X16
Številka dela 25ZLH390MEFCT78X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 358888 pcs Podatkovni list 1.25ZLH390MEFCT78X16.pdf2.25ZLH390MEFCT78X16.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 687.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.25A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 45 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 390µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose