25ZLQ820MEFC10X16
RubyconRubycon
25ZLQ820MEFC10X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25ZLQ820MEFC10X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 25V T/H
Podatkovni listi: 1.25ZLQ820MEFC10X16.pdf2.25ZLQ820MEFC10X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ZLQ820MEFC10X16
Številka dela 25ZLQ820MEFC10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 25V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 343147 pcs Podatkovni list 1.25ZLQ820MEFC10X16.pdf2.25ZLQ820MEFC10X16.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.158A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.93A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3647
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 25 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 820µF