315BXA47M18X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 315BXA47M18X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.315BXA47M18X20.pdf2.315BXA47M18X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 315BXA47M18X20
Številka dela 315BXA47M18X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71445 pcs Podatkovni list 1.315BXA47M18X20.pdf2.315BXA47M18X20.pdf
Napetost - ocenjena 315V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija BXA Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3159/ME80251V3-000U-G99
3159/ME80251V3-000U-G99
Proizvajalci: Sunon
Opis: FAN AXIAL 80X25MM VAPO 12VDC
Na zalogi: 12148 pcs
Prenesi: 3159/ME80251V3-000U-G99.pdf
RFQ
31590
Proizvajalci: Wiha
Opis: SOCKET SET W/HNDL 6PT 12PT 3/8"
Na zalogi: 244 pcs
Prenesi: 31590.pdf
RFQ
315BXA22M16X16
315BXA22M16X16
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM RAD
Na zalogi: 92809 pcs
Prenesi: 315BXA22M16X16.pdf
315BMT
315BMT
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 315A 240V TYPE T FUSE
Na zalogi: 188 pcs
Prenesi:
315BXC22M12.5X16
315BXC22M12.5X16
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM RAD
Prenesi: 315BXC22M12.5X16.pdf
31592
Proizvajalci: Wiha
Opis: INSULATED 24PC SOCKET SET IN BOX
Na zalogi: 118 pcs
Prenesi: 31592.pdf
315BXC22M16X16
315BXC22M16X16
Prenesi: 315BXC22M16X16.pdf
315FM
315FM
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 315A 690VAC/500VDC
Na zalogi: 378 pcs
Prenesi: 315FM.pdf
315KCF NC402
315KCF NC402
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: 7/8IN MINI FEMALE FRONT REC
Prenesi: 315KCF NC402.pdf
315KCF NC405
315KCF NC405
Proizvajalci: Alpha Wire
Prenesi: 315KCF NC405.pdf
Opis: SOCKET SET W/HANDLE 3/8" 11PC
Na zalogi: 388 pcs
315KCF NC356
315KCF NC356
Prenesi: 315KCF NC356.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika