350BXC68MEFC16X31.5
RubyconRubycon
350BXC68MEFC16X31.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 350BXC68MEFC16X31.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: 1.350BXC68MEFC16X31.5.pdf2.350BXC68MEFC16X31.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 350BXC68MEFC16X31.5
Številka dela 350BXC68MEFC16X31.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69753 pcs Podatkovni list 1.350BXC68MEFC16X31.5.pdf2.350BXC68MEFC16X31.5.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija BXC Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 68µF