350HFG820MBN35X60
RubyconRubycon
350HFG820MBN35X60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 350HFG820MBN35X60
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
Podatkovni listi: 1.350HFG820MBN35X60.pdf2.350HFG820MBN35X60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 350HFG820MBN35X60
Številka dela 350HFG820MBN35X60 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15056 pcs Podatkovni list 1.350HFG820MBN35X60.pdf2.350HFG820MBN35X60.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija HFG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.64A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.096A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - 4 Lead Druga imena 1189-3244
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.441" (62.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose