350WXA10MEFC12.5X16
pregled izdelka
Številka dela: 350WXA10MEFC12.5X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: 1.350WXA10MEFC12.5X16.pdf2.350WXA10MEFC12.5X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 350WXA10MEFC12.5X16
Številka dela 350WXA10MEFC12.5X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179752 pcs Podatkovni list 1.350WXA10MEFC12.5X16.pdf2.350WXA10MEFC12.5X16.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija WXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 150mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF