35MXC8200MEFC30X25
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MXC8200MEFC30X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35MXC8200MEFC30X25.pdf2.35MXC8200MEFC30X25.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 35MXC8200MEFC30X25
Številka dela 35MXC8200MEFC30X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 38022 pcs Podatkovni list 1.35MXC8200MEFC30X25.pdf2.35MXC8200MEFC30X25.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.85A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.2775A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 8200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 8200µF