35MXG18000MEFC35X35
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MXG18000MEFC35X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 18000UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35MXG18000MEFC35X35.pdf2.35MXG18000MEFC35X35.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 35MXG18000MEFC35X35
Številka dela 35MXG18000MEFC35X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 18000UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32000 pcs Podatkovni list 1.35MXG18000MEFC35X35.pdf2.35MXG18000MEFC35X35.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.37A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.0255A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 18000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 18000µF