35MXG6800MEFCSN22X40
RubyconRubycon
35MXG6800MEFCSN22X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MXG6800MEFCSN22X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35MXG6800MEFCSN22X40.pdf2.35MXG6800MEFCSN22X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35MXG6800MEFCSN22X40
Številka dela 35MXG6800MEFCSN22X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70086 pcs Podatkovni list 1.35MXG6800MEFCSN22X40.pdf2.35MXG6800MEFCSN22X40.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.41A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.7715A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2851
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6800µF Aplikacije General Purpose