35PJV180M8X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35PJV180M8X10.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 35PJV180M8X10.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35PJV180M8X10.5
Številka dela 35PJV180M8X10.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 180UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 63793 pcs Podatkovni list 35PJV180M8X10.5.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PJV
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 96mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.92A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-4304-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm
natančen opis 180µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 4000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 180µF