35SKV22M6.3X5.5
RubyconRubycon
35SKV22M6.3X5.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35SKV22M6.3X5.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.35SKV22M6.3X5.5.pdf2.35SKV22M6.3X5.5.pdf3.35SKV22M6.3X5.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35SKV22M6.3X5.5
Številka dela 35SKV22M6.3X5.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SKV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 46mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 1189-3093-2
35SKV22M6.3X5.5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF