35TLV330M10X10.5
RubyconRubycon
35TLV330M10X10.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35TLV330M10X10.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.35TLV330M10X10.5.pdf2.35TLV330M10X10.5.pdf3.35TLV330M10X10.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35TLV330M10X10.5
Številka dela 35TLV330M10X10.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TLV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 850mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2106-2
35TLV330M10X10.5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 80 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF