35TRV470M12.5X13.5
RubyconRubycon
35TRV470M12.5X13.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35TRV470M12.5X13.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.35TRV470M12.5X13.5.pdf2.35TRV470M12.5X13.5.pdf3.35TRV470M12.5X13.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35TRV470M12.5X13.5
Številka dela 35TRV470M12.5X13.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija TRV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 950mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-3560-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 92 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF