35USC10000MEFCSN22X45
RubyconRubycon
35USC10000MEFCSN22X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35USC10000MEFCSN22X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35USC10000MEFCSN22X45.pdf2.35USC10000MEFCSN22X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35USC10000MEFCSN22X45
Številka dela 35USC10000MEFCSN22X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62876 pcs Podatkovni list 1.35USC10000MEFCSN22X45.pdf2.35USC10000MEFCSN22X45.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.59A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.1285A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2751
35USC10000MEFCSN22X45-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose