35VXG2700MEFCSN22X25
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35VXG2700MEFCSN22X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35VXG2700MEFCSN22X25.pdf2.35VXG2700MEFCSN22X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35VXG2700MEFCSN22X25
Številka dela 35VXG2700MEFCSN22X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61978 pcs Podatkovni list 1.35VXG2700MEFCSN22X25.pdf2.35VXG2700MEFCSN22X25.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija VXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.29A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.4835A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2700µF