35YK220MEFC8X11.5
RubyconRubycon
35YK220MEFC8X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35YK220MEFC8X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35YK220MEFC8X11.5.pdf2.35YK220MEFC8X11.5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 35YK220MEFC8X11.5
Številka dela 35YK220MEFC8X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4933 pcs Podatkovni list 1.35YK220MEFC8X11.5.pdf2.35YK220MEFC8X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 444mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose