35YXF330MEFC10X16
RubyconRubycon
35YXF330MEFC10X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35YXF330MEFC10X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35YXF330MEFC10X16.pdf2.35YXF330MEFC10X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35YXF330MEFC10X16
Številka dela 35YXF330MEFC10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 320444 pcs Podatkovni list 1.35YXF330MEFC10X16.pdf2.35YXF330MEFC10X16.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 539mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 770mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 120 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose