35YXG100MEFC8X11.5
RubyconRubycon
35YXG100MEFC8X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35YXG100MEFC8X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.35YXG100MEFC8X11.5.pdf2.35YXG100MEFC8X11.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35YXG100MEFC8X11.5
Številka dela 35YXG100MEFC8X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 683405 pcs Podatkovni list 1.35YXG100MEFC8X11.5.pdf2.35YXG100MEFC8X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YXG Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3744
35YXG100MEFC8X11.5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose