35ZL330MEFCT810X16
RubyconRubycon
35ZL330MEFCT810X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ZL330MEFCT810X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ZL330MEFCT810X16.pdf2.35ZL330MEFCT810X16.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 35ZL330MEFCT810X16
Številka dela 35ZL330MEFCT810X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 290052 pcs Podatkovni list 1.35ZL330MEFCT810X16.pdf2.35ZL330MEFCT810X16.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 715mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.43A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 38 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose