35ZL56MEFCT16.3X11
RubyconRubycon
35ZL56MEFCT16.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ZL56MEFCT16.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ZL56MEFCT16.3X11.pdf2.35ZL56MEFCT16.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ZL56MEFCT16.3X11
Številka dela 35ZL56MEFCT16.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 879884 pcs Podatkovni list 1.35ZL56MEFCT16.3X11.pdf2.35ZL56MEFCT16.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 162mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 405mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 130 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 56µF Aplikacije General Purpose