35ZLG270MEFCT78X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ZLG270MEFCT78X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ZLG270MEFCT78X20.pdf2.35ZLG270MEFCT78X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ZLG270MEFCT78X20
Številka dela 35ZLG270MEFCT78X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 316930 pcs Podatkovni list 1.35ZLG270MEFCT78X20.pdf2.35ZLG270MEFCT78X20.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 784mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.6A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 20 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose