35ZLK470M10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ZLK470M10X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ZLK470M10X20.pdf2.35ZLK470M10X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ZLK470M10X20
Številka dela 35ZLK470M10X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 236931 pcs Podatkovni list 1.35ZLK470M10X20.pdf2.35ZLK470M10X20.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 864mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.88A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-4183
35ZLK470M10X20-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 28 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF