35ZLS1200MEFC12.5X25
RubyconRubycon
35ZLS1200MEFC12.5X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ZLS1200MEFC12.5X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ZLS1200MEFC12.5X25.pdf2.35ZLS1200MEFC12.5X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ZLS1200MEFC12.5X25
Številka dela 35ZLS1200MEFC12.5X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179709 pcs Podatkovni list 1.35ZLS1200MEFC12.5X25.pdf2.35ZLS1200MEFC12.5X25.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.74A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.9A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2602
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 15 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1200µF