400BXC1MEFCT78X11.5
RubyconRubycon
400BXC1MEFCT78X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400BXC1MEFCT78X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400BXC1MEFCT78X11.5.pdf2.400BXC1MEFCT78X11.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400BXC1MEFCT78X11.5
Številka dela 400BXC1MEFCT78X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 517524 pcs Podatkovni list 1.400BXC1MEFCT78X11.5.pdf2.400BXC1MEFCT78X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija BXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 60mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1µF